Big Snow Jam pro skupiny

Chceš si užít Alpy v partě kamarádů? Sestav Tvou skupinu a vyražte společně za vysokohorskými zážitky. Užijte si zábavu na svahu i večerní mejdany, potkáte nové známe na workshopu ve snowparku a ještě získáte velkou skupinovou slevu. V zimě 2015/2016 nabízíme největší skupinové bonusy v celé pětileté historii Big Snow Jamu.
Žádná jiná cestovní kancelář nenabízí lepší zvýhodnění pro skupiny. Většina skupinových vedoucích získá slevu 7000Kč (250 euro) a někteří jedou úplně zadarmo.
Tak dej dohromady Tvou partu a pojeď se do Alp bavit na jeden z festivalových zájezdů Big Snow Jam.

Zájezd pro skupinu, jak to funguje?

Nejdřív si vyber jeden z termínů  a pak pošli info o akci kamarádům. Můžeš využít email, Facebook nebo třeba pokec u piva. Podstatné je, že dáš dohromady Tvou partu, vybereš název týmu a přihlásíte  se jako skupina. Čím větší skupina, tím větší sleva.
Nemusíš ani pracně sestavovat tabulky s údaji, kontrolovat a urgovat platby a zatěžovat se organizační agendou. Prostě jen pošli kamarádům odkaz na rezervační formulář a připomeň jim, ať každý napíše do vzkazu název vaší party. 

Tabulka slev

Pokud dáš dohromady větší partu získáš slevu nejen pro sebe ale i pro každého člena skupiny. Podívej se na tabulku s přehledem slev. Skupinové slevy nelze kombinovat s žádným jiným cenovým zvýhodněním (first minute, second minute atp.) ani se slevovým kupónem. Skupinové slevy v tabulce platí pro zájezdy včetně autobusové dopravy. Slevy pro individuální dopravu řešíme individuálně, ale vycházejí také z tabulky níže. Pokud chceš s Tvojí skupinou jet vlastní dopravou, pošli nám prosím dotaz a zpracujeme Ti individuální nabídku.

Jedeš Ty a....
7-10 přátel
11-19 přátel
20+ přátel
vedoucí skupiny
2000Kč sleva
7000Kč sleva
9000Kč sleva
člen skupiny
-
-
200Kč sleva

Skupinová přihláška

Jakmile si jako skupina vyberete název týmu, můžeš všem členům skupiny předat odkaz na rezervační formulář s jedinou instrukcí: "při rezervaci napiš do vzkazu název našeho týmu". Pomocí online formuláře se pak každý člen Tvé party zaregistruje samostatně a díky stejnému názvu teamu budeme vědět, že patříte k sobě. Oproti minulým letům tak vedoucím skupin šetříme práci s vybíráním záloh a posíláním seznamů na email groups@bigsnowjam.cz.  Ze zkušenosti víme, že největší skupinu dají dohromady vždy dvojice kamarádů s využitím Facebooku. Takže jestli umíš vytvořit Tvůj vlastní FB event, tak jsi poměrně blízko k největšímu bonusu v historii Big Snow Jamu.

 • Jaké údaje má skupinová přihláška obsahovat?
  Stejná jako každá jiná, každý prostě vyplní všechna pole rezervačního formuláře
 • Kdy je potřeba přihlášku poslat?
  Skupinovou přihlášku je dobré poslat dva měsíce před odjezdem. Poslední den pro skupinovou rezervaci je vyznačen na stránce každého zájezdu. Pro rezervace po tomto datu, již nelze uplatnit skupinové slevy.  Datem rezervace se rozumí datum, kdy bude na účet připsána rezervační záloha. Není-li na stránce zájezdu uvedeno datum do kterého je možné čerpat skupinové slevy, pak obecně platí, že nejpozději 45 dnů před odjezdem musí mít každý člen skupiny zaplacenou zálohu, jinak mu sleva nebude poskytnuta.
 • Jak je to s platbou za zájezd?
  Zálohu platí každý člen skupiny do týdne od odeslání přihlášky . Doplatky je pak možné řešit dle vašich individuálních preferencí.
 • Budeme bydlet a cestovat spolu?
  Smysl skupinové přihlášky je kromě finančních zvýhodnění pro Tvou skupinu také v tom, že víme kdo jede s kým. Takže odpověď je ano, pokud pošlete skupinovou přihlášku budete mít apartmány hned vedle sebe a ze stejného místa pojedete stejným autobusem. Pokud jede Tvoje partička z různých měst je možné, že všichni nebudou v tom stejném autobuse.
Časté otázky a odpovědi
 • Chci dát dohromady skupinu, kde mám začít?
  Tvou skupinu můžeš svolat stejně dobře na seanci v oblíbené hospůdce jak třeba prostřednictvím emailu a společenských sítí. Nejrychleji můžeš přátele na akci pozvat pomocí Facebooku. Na stránce každého zájezdu najdeš tlačítko "Poslat", klikni tam a pošli tip na akci kamarádům. Je to rychlé a odezva bude dobrá, uvidíš.
 • Je nás jen šest, ale chceme jet spolu v buse a chceme bydlet na jednom apartmánu, jak vám to dáme vědět?
  V přihlašovacím formuláři je volné pole pro poznámky. Napište nám tam krátký vzkaz, například jméno vedoucího skupinky nebo název teamu :-)
 • Můžou se skupinové slevy kombinovat s kupóny nebo jinými slevami?
  Naše slevy pro skupiny už jsou tak vysoké, že je nelze kombinovat s žádným jiným typem cenového zvýhodnění.